Blije këtë produkt
400 Lekë

Djaloshi i grabitur ( Botuar nga: Botimet Zambaku në 2007 )

Autori:  R. L. Stevenbson
Përkthyesi:  Rezart Mezani

Në librin që keni në duar, do të lexoni plot emocion historinë e Davidit, i cili në moshën 17-vjeçare humbet të dy prindërit. I mbetur vetëm, ai do të përjetojë një grindje trashëgimie me xhaxhain e tij kurnac dhe do të grabitet nga disa të panjohur.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Zambaku (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-08-11-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 136
  • Përmasat e librit: 134 x 204 x 9 mm

Njihu me Autorin

R. L. Stevenbson -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania