Blije këtë produkt
900 Lekë

Djallit i pëlqen e ëmbël ( Botuar nga: Dudaj në 2008 )

Autori:  Lauren Weisberger
Përkthyesi:  Enkelejda Ferrollari

Bet Robinson, një njëzet e shtatë vjeçare nga Nju-Jorku, ish-nëpunëse banke që ëndërron të gjejë princin e kaltër, nuk arrin ta besojë kur merret në punë nga agjencia më e famshme e marrëdhënieve publike në Manhatan, me detyrën që të organizojë festat më të jashtëzakonshme. Pasi lë mënjanë kostumet dhe këpucët e sheshta, në ekuilibër të plotë mbi një palë taka, shumë shpejt Beti bëhet një nga më të mirat në fushën e vet, e vëmendshme ndaj çdo detaji dhe e aftë të plotësojë çdo lloj teke. Por një mëngjes, pas një feste, e gjen veten në shtratin e donzhuanit më të kërkuar të qytetit, Filip Ueston. Karriera është shumë e rëndësishme, por jeta e saj personale po merr të tatëpjetën.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-0-066-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 480
  • Përmasat e librit: 125 x 197 x 33 mm

Njihu me Autorin

Lauren Weisberger -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania