Blije këtë produkt
1000 Lekë

Djali që përvidhej nga dritarja dhe më hynte në shtrat ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2015 )

Autori:  Kristy Moseley
Përkthyesi:  Irena Dono

Amber Uokeri dhe vëllai i saj pak më i madh në moshë, Xhejku, kanë një baba të dhunshëm. Një natë Liami, shoku i ngushtë i Xhejkut, i cili banon përballë tyre, e sheh Amberin duke qarë në dhomën e vet dhe hyn nga dritarja për ta qetësuar. Pas asaj nate, raporti midis Amberit dhe Liamit ndryshon.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2015)
  • Botuar në: 2015
  • ISBN-13: 978-9928-00-122-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 392
  • Përmasat e librit: 142 x 207 x 30 mm

Njihu me Autorin

Kristy Moseley -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania