Blije këtë produkt
700 Lekë

Djali me fustan ( Botuar nga: Botart në 2013 )

Autori:  David Walliams
Përkthyesi:  Artan Miraka

Denisi jeton në shtëpinë e mërzitshme të një rruge të mërzitshme të një qyteti të mërzitihëm. Por ai gati zbulon se, kur mendja hapet, jeta s'bëhet veçse e mërzitshme! Keni për të qeshur, keni për të qarë dhe, me ta takuar Denisin, ai s'ka për t'u ndarë më kurrë prej jush...

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-116-34-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 231
  • Përmasat e librit: 139 x 208 x 16 mm

Njihu me Autorin

David Walliams -

David Walliams është një fenomen në letërsinë për fëmijë. Deri më sot i janë shitur mbi 23 milionë libra dhe është përkthyer në mbi 53 gjuhë. Legjenda Tony Ross është botuar në të gjithë botën. Ai ka ilustruar mbi 20000 libra! Ky libër është bashkëpunimi i tetëmbëdhjetë i Davidit me ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania