Blije këtë produkt
790 Lekë

Djali Ninxha 2 ( Botuar nga: Argeta LMG në 2020 )

Autori:  Anh Do
Përkthyesi:  Petro Plasa

Nelsoni është ninxha. Ai nuk bie kurrë në sy. Nuk është as më trimi. Ai është ninxha më Qullash në botë. Por tani do t'i duhet të ndalë kopetë e kafshëve të egra dhe pajisjet elektrike që dalldisin në të katër anët e qytetit.

Çmimi: 790 Lekë
Blije këtë produkt
790 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928303257
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 186
  • Përmasat e librit: 140 x 192 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania