Blije këtë produkt
450 Lekë

Ditari rozë I ( Botuar nga: Botime Pegi në 2012 )

Autori:  Jenny
Përkthyesi:  Ilir Haxhi

Kioko Tominari, 16 yjeçe, e tronditur, zbulon se djalit të cilit kater vjet më parë kishte tentuar dëshpërimisht t'i shprehte ndjenjat e saj, këtë vit do të jetë në të njëjtën shkollë me të. Asaj nuk i vjen aspak mirë që Tomi sillet sikur asgjë të mos kishte ndodhur. Dhe, përveç kësaj, ai i prezanton edhe të dashurën e tij, e cila ka vetëm një dëshirë: të bëhet mikesha më e mirë e Kiokos. Shpirtvrarë, Kioko përgatitet për një rikthim në shkollë, duke u përpjektur të hedhë gjithçka mbrapa krahëve.

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-162-25-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 190
  • Përmasat e librit: 125 x 185 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania