Blije këtë produkt
1000 Lekë

Ditari im sekret i aventurave (për djem) ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Në këtë ditar të veçantë vetëm për djemtë do të gjeni testet e personalitetit, udhëzime për misionet që do të kryeni, si edhe do të shkruani për të fshehtat dhe aventurat tuaja.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 992 81 77 360
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 144
  • Përmasat e librit: 180 x 220 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania