Blije këtë produkt
690 Lekë

Ditari i djaloshit Nerd 2: 1000 dritat e Hollivudit ( Botuar nga: Argeta LMG në 2019 )

Autori:  Philip Osbourne
Përkthyesi:  Elona Zeraliu

Si një nerd tipik, prirem të ndërthur çdo gjë qe më pëlqen! Ajo që do të lexosh është aventura ime e re, historia e një djaloshi nerd që i beson fuqisë së imagjinatës. Ashtu si thoshte Albert Einstein-i: “Logjika të çon nga A-ja te B-ja. Imagjinata të çon kudo.”

Çmimi: 690 Lekë
Blije këtë produkt
690 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 303 04 2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 140 x 206 x 15 mm

Njihu me Autorin

Philip Osbourne -

Autori bestseller i botuar në 40 vende të botës. Philip Osbourne ka lindur në Portsmouth, NH. Prej shumë vitesh i përkushtohet skenarëve të filmave dhe librave vizatimorë për tregun arnerikan (mes tyre Jenna me Jim Fern dhe Joe Rubenstein, me kolonë zanore të Paul di Anno, pjestar të grupit Iron Malden), ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania