Blije këtë produkt
700 Lekë

Ditari i Suzanës për Nikolasin ( Botuar nga: Toena në 2012 )

Autori:  James Patterson
Përkthyesi:  Fatmir Ndreu

Keti Uilkinson, më në fund, ka gjetur burrin e përsosur - por, papritmas, ai zhduket një ditë, duke lënë pas vetëm një ditar të shkruar nga një nënë e re, Suzana, për të birin e saj, Nikolasin. Në të, ajo zbulon romancën mes saj dhe babait të fëmijës, shpresat e saj për martesë dhe gëzimin e pakrahasueshëm kur u bë nënë. Ndërsa Keti lexon, kupton se burri që dashuron është i shoqi i Suzanës. Tashmë, e tmerruar, por me shpresë, Ketit i duhet të mundohet për të kuptuar atë që ka ngjarë - si dhe të zbulojë nëse dashuria e saj e re ka ndonjë mundësi të vogël për të mbijetuar.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-99943-1-839-1
  • Nr. faqe: 262
  • Përmasat e librit: 125 x 200 x 22 mm

Njihu me Autorin

James Patterson -

James Brendan Patterson (born March 22, 1947) është një autor amerikan. Ai është i njohur kryesisht për romanet e tij rreth Alex Cross, protagonist i serisë Alex Cross. Librat e tij kanë shitur më shumë se 300 milionë kopje dhe që mban rekordin botëror të Ginesit për të qenë personi i parë për të ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania