Blije këtë produkt
900 Lekë

Ditaret e Peshkopes 2: Rrëfenjat e një vajze jo shumë të njohur nëpër festa ( Botuar nga: Botart në 2010 )

Përkthyesi:  Elda Beta

Receta për të qenë një katastrofë: 4 përbërës. Shto 2 shoqe dhe dashurinë sekrete. Pjesëtoji me një vajzë të keqe, të gatshme për të shkatërruar Nikin. Përzieji mirë, fërko sytë dhe fillo të qash.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 219 11 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 282
  • Përmasat e librit: 138 x 199 x 25 mm

Njihu me Autorin

Rachel Renée Russell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania