Blije këtë produkt
1000 Lekë

Ditarët e Peshkopes 12: Rrëfenja për një dashuri jo dhe aq të fshehtë ( Botuar nga: Botart në 2020 )

Përkthyesi:  Elda Beta

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 286 66 6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 266
  • Përmasat e librit: 142 x 204 x 23 mm

Njihu me Autorin

Rachel Renée Russell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania