Blije këtë produkt
1000 Lekë

Ditarët e Peshkopes 11: Rrëfenja për të ashtuquajturat "shoqe" ( Botuar nga: Botart në 2020 )

Përkthyesi:  Elda Beta

Në librin e 11-të të serisë bestseller Ditarët e Peshkopes Niki merr lajmin që do të shkojë për një javë në Akademinë Ndërkombëtare “North Hampton Hills” si pjesë e një programi për shkëmbimin e nxënësve! Është një shkollë shumë prestigjoze, që njihet për nxënësit e saj të dalluar, mësues të rreptë, uniforma elegante dhe godina të bukura... një ndërthurje mes shkollës së magjisë Hoguarts dhe një hoteli luksoz me pesë yje! Por Niki është e tmerruar nga ky ndryshim pasi është e njejta shkollë ku është shpërngulur mbretëresha e dramës, Mekenzi Hollister.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 286 65 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 260
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 26 mm

Njihu me Autorin

Rachel Renée Russell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania