Blije këtë produkt
1000 Lekë

Ditarët e Peshkopes 10: Rrëfenjat e një kujdestareje jo dhe aq të përsosur ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Përkthyesi:  Elda Beta

Aktiviteti: Putrat Misioni i Nikit: Të fshehë 7 këlyshët nga 2 prindërit e saj, nga e gjithë shkolla dhe nga vajzat zemërngushtë që është gjithnjë e gatshme për tu hakmarrë!

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shpip Anglisht
  • ISBN-13: 978 9928 286 57 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 290
  • Përmasat e librit: 140 x 207 x 25 mm

Njihu me Autorin

Rachel Renée Russell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania