Blije këtë produkt
700 Lekë

Ditar i shkurtër kufijsh ( Botuar nga: Neraida në 2016 )

Autori:  Gazmend M.Kapllani
Përkthyesi:  Aida Karanxha

Kufijtë nuk i dhuroj,Që të jem i sinqertë,as nuk i përçmoj.Thjesht i kam frikë dhe ndihem keq,kur gjendem fillikat me ta.E kam fjalën,kryesisht,për kufijtë e dukshëm,gjeografikeë,ata që na ndajnë nga njeri tjetri,vendet,shtetet ,kommbësitë...

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Neraida (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-227-05-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 168
  • Përmasat e librit: 130 x 205 x 12 mm

Njihu me Autorin

Gazmend M.Kapllani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania