Blije këtë produkt
1500 Lekë

Disa korrigjime në shënimet sqaruese dhe hartat e dhiatës së re ( Botuar nga: BOTIMET JOZEF në 2022 )

Autori:  Thanas L.

Libri i ri disa korrigjime në shënimet sqaruese dhe hartat e "Dhiatës së Re" është përmbledhje studimore ku korrigjohen gabime të bëra gjatë shekujve në jetën e autorëve të Dhiatës së Re, në përcaktimet se kur e ku i shkruan ata shkrimet e tyre dhe se kur e ku punoi Shën Pali në qytete e fshatra ilire.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: BOTIMET JOZEF (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928383020
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 305
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 16 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania