Blije këtë produkt
500 Lekë

Dinoja i vogël kërkon mamin ( Botuar nga: Aeditions në 2019 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Ku është mamaja e Dinos së vogël? Ndërto mozaikët dhe argëtohu duke udhëtuar me të. Me Dinon do mësosh shumë gjëra. 5 puzzel me 6 pjesëza dhe ilustrimet të bëra nga Ronny Gazzola

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 25 0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 14
  • Përmasat e librit: 160 x 160 x 21 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania