Blije këtë produkt
300 Lekë

Dimërim në akull ( Botuar nga: Bota shqiptare në x )

Autori:  Jules Verne
Përkthyesi:  Bujar Doko

Zhyl Verni lindi në qytetin e Nantës, në Francën Perëndimore. Ai filloi studimet për drejtësi në Paris, por i ndërpreu ato për të filluar karrierën e tij si shkrimtar. Ai filloi të bashkëpunonte me botuesin Pierre - Jules Hetzel, i cili e ndihmoi Vernin të publikonte veprat e tij dhe i dha disa këshilla për fushën e letërsisë.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (x)
  • Botuar në: x
  • ISBN-13: 978-99943-978-8-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 104
  • Përmasat e librit: 132 x 205 x 9 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania