Blije këtë produkt
600 Lekë

Dikush mungon në ballon e fundit ( Botuar nga: Botime Fishta në 2016 )

Autori:  Mehmet Elezi

Ti vajzë me sy shushuritës,i besove një kimie dhe m'u lëshove në krahë sikur të kishe një jetë kah më pret aty,e di tashti ti cilin ke përpara,e di ti greminën buzë së cilës jam unë ,që të rroka e të thitha e të piva si ajër?

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Fishta (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4379-6-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 156
  • Përmasat e librit: 136 x 205 x 13 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania