Blije këtë produkt
800 Lekë

Diktatorë dhe aventurierë ( Botuar nga: Botimet Ada në 2018 )


Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-269-14-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 312
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

Spiro Vasil Mëhilli -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania