Blije këtë produkt
800 Lekë

Dhe vetëm zemra e di Vëllimi 1 ( Botuar nga: Fan Noli në 2010 )

Autori:  Johanna Lindsey

Më në fund e lëshoi gjirin e saj, por vetëm që të ledhatonte tjetrin, ndërsa Rejna rënkoi edhe më fort, kur ai preku me buzë thithën e saj të virgjër. Ajo që ndjeu Rejna, po bëhej e nxehtë dhe përvëluese në mënyrë të padurueshme, mirëpo ajo nuk kish ndërmend t’i lutej për mëshirë. Nuk ishte në gjendje as të mendonte për këtë. Kurse pastaj ai e ngriti edhe më lart. Buzët e tij nuk pushuan për asnjë çast të ledhatonin lëkurën e saj, zbritën lehtas te barku, duke e mbuluar me të puthura të nxehta kërthizën, duke e përcëlluar atë me gjuhën e zjarrtë. Ajo nuk arrinte të merrte frymë nga përkëdheljet e tij të furishme, kur ai e lëshoi atë më poshtë, me kujdes, ndërsa gjuha e tij lëvizte tani nëpër qafën e saj dhe, më në fund, i gjeti buzët…

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-86-25-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 248
  • Përmasat e librit: 147 x 206 x 17 mm

Njihu me Autorin

Johanna Lindsey -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania