Blije këtë produkt
600 Lekë

Deti dhe këmbanat ( Botuar nga: Botime Pegi në 2015 )

Autori:  Pablo Neruda
Përkthyesi:  Emil Asdurian

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-200-31-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 82
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 7 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania