Blije këtë produkt
500 Lekë

Dëshpërimi ynë i madh ( Botuar nga: Botimet Living në )

Autori:  Baris Biçakçi
Përkthyesi:  Xhafer Rakipllari

Bashkëjetesa e paqtë e dy beqarëve, Enderit dhe Çetinit, tronditet kur ata marrin në shtëpi, në mirëbesim, motrën e shokut të tyre. Miqësia tridhjetëvjeçare fillon të kriset pak nga pak nga prania e Nihalit, një vajze në dukje të qetë e të tërhequr. Nihali duket se po lufton me traumën e humbjes së prindërve në një aksident me makinë, por nuk kalon shumë dhe ajo del nga gjendja e depresionit. Sakaq, dy djemtë zbulojnë tek ajo një grua të re, energjike dhe plot sharm. Enderi dhe Çetini kthehen në engjëjt e saj mbrojtës dhe ajo duket se e pëlqen shoqërinë e tyre. Ç'i bëri dy shokët të pranonin një studente në shtëpinë e tyre? Sa do të ndikojë shija e Enderit për letërsinë dhe humorl i hollë i Çetinit në jetën e saj? A do të ketë zgjidhje trekëndëshi i tyre i dashurisë?

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip +Anglisht
  • ISBN-13: 978 9928 216 68 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 164
  • Përmasat e librit: 148 x 206 x 13 mm

Njihu me Autorin

Baris Biçakçi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania