Blije këtë produkt
600 Lekë

Dëshira magjike e Zanë Lulëkuqes ( Botuar nga: Aeditions në 2017 )

Autori:  Shtëpia Botuese
Përkthyesi:  Anxhela Çikopano Hoxha

Motra e Lulëkuqes ,Gonxhetrëndafilja,merrte dhurata shumë të bukura. Kur Gonxhetrëndafilja mori një shkop të ri magjik , Lulëkuqja u përpoq ta përdorte. Por nuk u desh shumë kohë që të kuptonte se disa gjëra është mire që t’i kenë në dorë të zotët. Udhëto me Lulëkuqen dhe zbulo se ndihma është magjia më e çmuar.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-240-12-5
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 21
  • Përmasat e librit: 230 x 230 x 10 mm

Njihu me Autorin

Shtëpia Botuese -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania