Blije këtë produkt
700 Lekë

Deni Dingëll 2: Nëndetësja Supersonike ( Botuar nga: Ideart në 2020 )

Autori:  Angie Lake
Përkthyesi:  Rudina Çupi

Deni Dingëll, supershpikësi ynë i parapëlqyer fantastik, vjen sërisht, dhe këtë herë: ai do t’u bashkohet skautistëve! (Të gjithë e dinë që SKAUT do të thotë Spiunët e Klubit Absolutisht Ultrapërgjues të Tmerrshëm, apo jo?) Teksa përballen në një kamp të rrezikshëm në Skocinë “me diell”, a do munden Deni dhe Persi të shpëtojnë? Dhe mbi të gjitha, a do mundet Deni të ndërtojë nëndetësen supersonike më të paparë të të gjitha kohërave? Për ta zbuluar lexoni këtë libër plot me aventura.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 272 55 3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 294
  • Përmasat e librit: 152 x 192 x 22 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania