Blije këtë produkt
700 Lekë

Deni Dingëll 1: Gjetje Fantastike ( Botuar nga: Ideart në 2020 )

Autori:  Angie Lake
Përkthyesi:  Rudina Çupi

Njihuni me Deni Dingëll,ndryshe fytyrëeksperimentali (Ha-ha)- spiuni supersekret dhe ndihmësi i ardhshëm i të madhërishmit superhero,Surrathekuri. Deni dhe Persi e dinë që duhet të kalojnë të gjitha vështirësitë për të mundur armikun djallëzor të Denit, Garet Trampshau, i cili është një gjeni i lig me një baba po ashtu gjeni të lig.(Ata janë gjithashtu hileqarë të mëdhenj!) A mundet që pija cola superbulëzuese e babait të Denit t’i ndihmojë ata? Apo do të jetë Superqeni, që do t’u vijë sërish në ndihmë?

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 272 52 2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 240
  • Përmasat e librit: 153 x 192 x 18 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania