Faqja e autorit

David Baddiel


David Baddiel ka lindur ne 28 maj 1964 ne Troy te qytetit te New Yorkut.
Ai eshte nje komedian amerikan, novelist dhe prezantues televizive .

Shiko librat e autorit

Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania