Blije këtë produkt
1000 Lekë

Dashuro vetëm një herë ( Botuar nga: Bota shqiptare në )

Autori:  Johanna Lindsey
Përkthyesi:  Ilirjan Isaraj

Një joshës flokartë, i quajtur Nikolas, qe bërë i pashpirt nga një sekret i dhimbshëm në të kaluarën e tij. Dhe tani që ai kishte përlyer emrin e mirë të Regit, zonjusha gjaknxehtë ishte betuar se do të martohej me të. Bukuria e saj magjepsëse e trondit Nikolasin më shumë se çdo femër tjetër dhe kjo, i nagjall Regit një pasion shkatërrues. Dëshira kaq të shfrenuara mund të të përfshinjë vetëm në keqkuptime të rrezikshme... dhe, mbase në një dashuri që mund të jetohet vetëm një herë gjatë gjithë jetës.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-11-80-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 392
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 30 mm

Njihu me Autorin

Johanna Lindsey -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania