Blije këtë produkt
1200 Lekë

Dashuria nuk është kurrë e thjeshtë ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2017 )

Autori:  Anna Premoli
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Ajo studion për ekonomin në Bokoni. Ai inxhinier në Politeknik. Njihen dhe urrehen me shikim të parë. Por, për të kaluar provimin, janë të detyruar të bashkëpunojnë... “Anna Premoli është e aftë ta kalojë romanin rozë kombëtar në mjedise ndërkombëtare dhe ta ngulisë mirë në shpirtin e kohës sonë."-La Repubblica.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-250-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 332
  • Përmasat e librit: 139 x 205 x 26 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania