Blije këtë produkt
1200 Lekë

Dashuri e shëmtuar ( Botuar nga: Botimet Living në 2022 )

Autori:  Collen Hoover
Përkthyesi:  Mesila Kërkeshi

NJË HISTORI DASHURIE E PAHARRUESHME, QË SHKEL ÇDO RREGULL. Kur Tejt Kollins takon djalin e heshtur dhe të përvuajtur Majls Arçer, nuk mund të themi se është dashuri me shikim të parë. Ata as shokë nuk bëhen dot në fillim. E vetmja e përbashkët që kanë është një tërheqje fizike, që nuk mund të mohohet. Kur dëshirat e tyre dalin hapur, krijohet një lidhje pa kushte. Ai nuk është në kërkim të dashurisë, ndërsa ajo nuk ka kohë për dashuri. Kështu, mbetet vetëm një marrëdhënie për seks. Megjithatë, çuditerisht ata janë të kënaqur, sidomos për sa kohë që Tejti u përmbahet dy rregullave kryesore të Majlsit: të mos e pyesë për të shkuarën dhe të mos ketë pretendime për të ardhmen.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928338334
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 295
  • Përmasat e librit: 150 x 228 x 25 mm

Njihu me Autorin

Collen Hoover -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania