Blije këtë produkt
1000 Lekë

Dashuri e huajtur ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2011 )

Autori:  Emily Giffin
Përkthyesi:  Orjana Tamburi

"Dashuri e huajtur", përshkruan se si është të jesh një femër tridhjetë vjeçe dhe njëkohësisht beqare në një qytet ku jeta vërtitet rreth miqësive, dashurisë dhe ndërlikimeve që sjell kjo. Giffin përshkruan marrëdhënien e ndërlikuar dhe të ndryshueshme të Rejçëllit me Darsin, shoqe që në shkollën fillore, brenda një periudhe kohe prej pesë muajsh, që nga fejesa e Darsit e deri në ditën e martesës së saj. Një emocion që nuk duhet shmangur pa e përjetuar.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-41-96-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 416
  • Përmasat e librit: 137 x 205 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania