Blije këtë produkt
1000 Lekë

Dashuri 14 ( Botuar nga: Dituria në 2010 )

Autori:  Federico Moccia
Përkthyesi:  Diana Çuli

Karolina. Një vajzë dhe gjithë bota e saj... marrëdhëniet me prindërit, problemet në shtëpi, eksperiencat e para, ëndrrat e para si vajzë e rritur, paratë që nuk mjaftojnë kurrë. Por ajo është e fortë, gazmore dhe plot fantazi. Pastaj kur je katërmbëdhjetë vjeç, çdo gjë ndryshon me shpejtësi....dhe një ëndërr realizohet!

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99943-46-82-0
  • Nr. faqe: 404
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 25 mm

Njihu me Autorin

Federico Moccia -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania