Blije këtë produkt
1000 Lekë

Dashnori ideal ( Botuar nga: Fan Noli në 2009 )

Autori:  Stephanie Laurens
Përkthyesi:  Fatmir Dibra

Një roman që autorja ia kushton lexuesve që e kanë ndjekur fatin e Kinsterëve që në shfaqjen e tyre të parë dhe fton lexuesit e rinj të bëhen pjesë e këtij rrëfimi, një histori dashurie. Protagonistët janë Porcia dhe Sajmoni. Dy njerëz që ndjeheshin të plotësuar me njëri-tjetrin. "I besonte ndershmërisë së tij, vullnetit të tij dhe, ajo që ishte më me rëndësi, i kish besuar atij zemrën. Besimi, fuqia, siguria dhe dashuria. Ai dhe ajo i kishin të gjitha këto".

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-52-83-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 380
  • Përmasat e librit: 145 x 208 x 27 mm

Njihu me Autorin

Stephanie Laurens -

Stephanie Laurens ka lindur në Sri Lanka, i cili ishte në atë kohë koloni britanike e Ceilon. Kur ajo ishte 5, familja e saj u zhvendos në Melburn, Australi, ku ajo u ngrit. Pas vazhduar nëpërmjet shkollës dhe duke fituar një Ph.D. në Biokimi në Australi, Laurens dhe burri i saj u zhvendos në Britaninë e ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania