Blije këtë produkt
1000 Lekë

Dashnorë dhe kumarxhinj ( Botuar nga: Uegen në 2008 )

Autori:  Jackie Collins
Përkthyesi:  Admir Nake

Një libër që ka lënë shenjë, “Dashnorë dhe kumarxhinj” është klasik i autores Collins. Libri ka dy nga personazhet më të paharruar të krijuar nga shkrimtarja e njohur: Al King dhe Dallas, mbretëresha e bukurisë, ambiciet e së cilës rrjedhin nga një sekret i pistë, nga ata që tabloidët i ndjekin. Së bashku, ata do të nisen në një udhëtim nga Londra në Nju Jork, nga Hollivudi në Rio dhe në xhunglën e Amazonës, ku të gjitha ëndrrat dhe makthet e tyre janë gati të bëhen realitet.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-27-29-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 552
  • Përmasat e librit: 140 x 201 x 40 mm

Njihu me Autorin

Jackie Collins -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania