Blije këtë produkt
390 Lekë

Darvini dhe historia e vërtetë e dinozaurëve ( Botuar nga: SHBLSH e re në 2005 )

Autori:  Luka Noveli
Përkthyesi:  Teuta Mati

Është pikërisht ai, Darvini i madh, që na tregon gjërat e bukura të bëra në jetë. Flet për udhëtimin e tij rreth botës, për evolucionin dhe krimbat e tokës. Nuk është marrë me dinozaurët, por ndërkohë që ai shkruante, nisi suksesi i tyre. Sukses që vazhdon edhe sot, mbi të gjitha tek të rinjtë.

Çmimi: 390 Lekë
Blije këtë produkt
390 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: SHBLSH e re (2005)
  • Botuar në: 2005
  • ISBN-13: 978-99943-2-223-7
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania