Blije këtë produkt
300 Lekë

Dallgëthyesi ( Botuar nga: Dyrrah në 2019 )


Tregime për fëmijë për shumë kafshë të ndyshme si Shqiponja, Gjarpëri, arinjtë etj. Libri përmban gjithashtu pyetje për të testuar njohuritë e mësuara dhe kuptueshmërinë e secilit tregim.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dyrrah (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99943 869 4 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 67
  • Përmasat e librit: 160 x 230 x 5 mm
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania