Blije këtë produkt
800 Lekë

Çmimi i dashurië ( Botuar nga: Fan Noli në )

Autori:  Sandra Brown
Përkthyesi:  Fatmir Dibra

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-52-46-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 216
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 16 mm

Njihu me Autorin

Sandra Brown -

Sandra Brown ka lindur në Waco, Texas dhe rritur në Fort Worth. Brown ka filluar karrierën e saj në vitin 1981, pas shkrim burri i saj e saj për të guxuar. Që atëherë ajo ka botuar rreth 70 romane dhe ka pasur mbi 50 Bestsellers New York Times. Në vitin 2008, Sandra ka realizuar ëndrrën e saj për një ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania