Blije këtë produkt
660 Lekë

Çfarë zbulimi! Histori idesh të rrufeshme ( Botuar nga: Albas në 2019 )

Autori:  Irene Venturi
Përkthyesi:  Viola Dona

Dysheme për t'u veshur me pllaka të ngjyrosura, një kurorë e artë që dyshohet se nuk është prej ari, rrufe që ndajnë në dysh pemë shekullore. Çfarë kanë të përbashkët? Janë disa nga problemet që i kanë shtyrë shkencëtarët dhe shpikësit që të bëjnë zbulime të mëdha që ndryshuan botën, të gjitha të përmbledhura në këtë libër.

Çmimi: 660 Lekë
Blije këtë produkt
660 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 02 469 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 140
  • Përmasat e librit: 170 x 224 x 12 mm

Njihu me Autorin

Irene Venturi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania