Blije këtë produkt
2000 Lekë

Çfarë të presësh kur pret një fëmijë ( Botuar nga: Dudaj në 2019 )

Autori:  Heidi Murkoff
Përkthyesi:  Lira Sejdini

Udhëzues i përgjithshëm që shpjegon cdo gjë që duhet të dini dhe që mezi po prisni ta zbuloni gjatë rreth nëntë muajve tuaj të mahnitshëm; që nga ngjizja deri te lindja e më tej. Përmban një pasqyrë javore të foshnjës si dhe informacione vetëm për baballarët. Shpjegimi i shtatzënisë, përgjigjet për pyetjet rreth saj, çmitizimi i trupit tuaj që nga koka (çfarë t'u bëni atyre dhimbjeve të kokës) deri te këmbët (pse janë aq të enjtura) dhe që nga shpina (si t'i ndalojmë dhimbjet e saj) deri te barku (pse nuk mund ta dalloni gjininë e foshnjës nga forma e barkut të nënës).

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-0-567-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 634
  • Përmasat e librit: 165 x 242 x 35 mm

Njihu me Autorin

Heidi Murkoff -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania