Blije këtë produkt
800 Lekë

Çfarë të bëjmë me rastet? ( Botuar nga: Botime Pegi në 2022 )

Autori:  Kobi Yamada
Përkthyesi:  Aida Baro

Çfarë ndodh me rastet? Ato shndërrohen në miqësi të reja, mundësi ngazëlluese dhe zbulime të guximshme. Rastet janë ftesa për aventura të mëdha, bileta për të përjetuar përvoja të paharrueshme dhe dyer drejt botësh krejt të reja. Rastet na ndihmojnë të shohim kush jemi, çlarë duam e ku dëshirojmë të shkojmë.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928371171
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 38
  • Përmasat e librit: 225 x 265 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania