Blije këtë produkt
700 Lekë

Çfarë pëlqen qenushi? ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Doni të mësoni se çfarë u pëlqen më fort qenushëve? Atëherë shfletoni këtë libër me histori magjepsëse, plot me piktura tërhqëse dhe gjëra emocionuese.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928287953
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 8
  • Përmasat e librit: 182 x 180 x 18 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania