Blije këtë produkt
900 Lekë

Çfarë jeni duke kërkuar ( Botuar nga: Botime Pema në 2022 )

Autori:  Jiddu Krishnamurti
Përkthyesi:  Olsa Sejdini

J. Krishnamurti u dha mësim të rinjve në mbarë botën dhe themeloi shkolla në Kaliforni, Angli dhe Indi. Ai ka thënë: "Kur njeriu është i ri, ai duhet të jetë revolucionar, jo thjesht në revoltë... dhe të jesh revolucionar psikologjikisht do të thotë të mos pranosh asnjë lloj modeli.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789951817349
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 202
  • Përmasat e librit: 135 x 200 x 18 mm

Njihu me Autorin

Jiddu Krishnamurti -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania