Blije këtë produkt
1500 Lekë

Cari i ri. Ngritja dhe sundimi i Vladimir Putinit ( Botuar nga: Uegen në 2016 )

Autori:  Steven Lee Myers
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-13-288-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 392
  • Përmasat e librit: 159 x 235 x 27 mm

Njihu me Autorin

Steven Lee Myers -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania