Blije këtë produkt
800 Lekë

Burrin e sotëm mos e lër për nesër ( Botuar nga: Toena në 2010 )

Autori:  Geppi Cucciari
Përkthyesi:  Xhimi Lazri

Në ka më keq për një grua se sa kriza e të tridhjetave, është ajo e të tridhjetë e pesave. Xhepi, aktore komike, grua me jetë sentimentale të kënaqshme në dukje, këtë e di mirë. Është goxha me vonesë në lidhje me projektet e jetës dhe pas dy vjetësh dashurie në largësi, i duhet të merret akoma me Mikelen. Ai është i mençur, me humor, ka bërë gjithë atë karrierë dhe nuk ka ish të dashura të marra, që i marrin shpirtin. Kësisoj, duket si burri ideal për t'u martuar e për të bërë fëmijë. E vetmja kleçkë në këtë lidhje romantike është fakti që, Mikele, kurrë nuk i ka nxjerrë nga goja të lidhura bashkë ato fjalët "unë", "ti", "përjetë", "fëmijë", dhe Xhepit, kjo mungesë planesh, zë t'i rëndojë.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99943-1-609-0
  • Nr. faqe: 232
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 15 mm

Njihu me Autorin

Geppi Cucciari -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania