Blije këtë produkt
200 Lekë

Bubllapushi ( Botuar nga: Ideart në 2019 )

Autori:  Loredan Bubani

Një përrallë e mrekullueshme për një qenush dhe udhëtimin e tij nëpër oborr dhe miqtë e shumtë që takon. Ilustrimet të bëra nga Elda Pineti.

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 272 37 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 32
  • Përmasat e librit: 210 x 280 x 4 mm

Njihu me Autorin

Loredan Bubani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania