Blije këtë produkt
800 Lekë

Brida ( Botuar nga: Toena në 2012 )

Autori:  Paulo Coelho
Përkthyesi:  Harris Murana

" E si mund ta kuptoj se cila është gjysma tjetër e imja?" "Duke rrezikuar por duke mos rreshtur kurrë së dashuri."

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-1-797-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 272
  • Përmasat e librit: 129 x 197 x 20 mm

Njihu me Autorin

Paulo Coelho -

Paulo Coelho u lind në Rio de Zhanero në vitin 1947. Është konsideruar një nga autorët jug – amerikanë më të rëndësishëm të dhjetëvjeçarëve të fundit. Veprat e tij, të botuara në mbi 120 vende të botës dhe të përkthyera në më se 47 gjuhë të ndryshme, janë shitur në më shumë se 27 ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania