Blije këtë produkt
1000 Lekë

Breshka në pafundësi ( Botuar nga: Uegen në 2019 )

Autori:  John Green
Përkthyesi:  Jorgji Qirjako

«Një përrallë e fuqishme për adoleshentët (dhe të rriturit) në lidhje me ankthin, dashurinë dhe miqsinë.»- Los Angeles Times «Një roman shtrëngues dhe zbavitës.» — New York Times «Një ulërimë ekzistenciale adoleshente.» —Vox «Një lexim shumë i dobishëm ... leximi më i pjekur i veprës së Green-it deri më sot dhe që meriton të gjitha akordet që me siguri do të vijnë në rrugën e vet.» — Blistlist

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 03 382 6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 266
  • Përmasat e librit: 140 x 206 x 22 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania