Blije këtë produkt
500 Lekë

Brenda trurit të Rikas ( Botuar nga: Fan Noli në 2009 )

Autori:  Levent Mete
Përkthyesi:  Orkida Muça

Ky ishte vendi ku njerëz të fortë si Martez Todari dhe egërsira mizore si Inspektori Terotel do të qëronin hesapet e tyre. Ishte një përvojë aq e tmerrshme dhe acaruese sa mund të të sfiliste shpirtin. Në fakt, të shkoje atje ishte si të pranonte një njeri që nuk ka rrugëdalje, që nuk ka vend tjetër ku të shkojë - si unë. Për më tepër, unë do të isha në mes dy zjarresh, duke mashtruar njërën anë për hir të së mirës së tjetrës dhe duke u përpjekur të anoj peshoren në favor të së keqes.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-52-75-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 200
  • Përmasat e librit: 133 x 207 x 16 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania