Blije këtë produkt
1000 Lekë

Botë e larmishme ( Botuar nga: Muza Botime në 2020 )

Përkthyesi:  Tea Metani

Ka kaq shumë gjëra që na ngjasojnë me njëri-tjetrin, por dhe shumë të tjera që na bëjnë të ndryshëm. Vendi ku jetojmë, ato çka hamë, çka veshim, madje edhe mënyra e të folurit janë disa nga veçoritë që na karakterizojnë. A mund ta imagjinoni një botë ku çdo njeri dhe çdo gjë është njëlloj? Sa e mërzitshme! Por, le t'i zbulojmë të gjitha ato tipare të mrekullueshme që na bëjnë të veçantë në mënyrën tonë. Larmi do të thotë i ndryshëm. Sa bukur!

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 4572 3 3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 98
  • Përmasat e librit: 208 x 237 x 7 mm

Njihu me Autorin

Jennifer Moore-Mallinos -

Gustavo Mazali -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania