Blije këtë produkt
800 Lekë

Bota e kafshëve ( Botuar nga: Aeditions në 2016 )

Autori:  Ruth Martin
Përkthyesi:  Anxhela çikopano

Vëmendjen këtu, Zbulues të Vegjël! Le të bëjmë një udhëtim nëpër botë për të njohur kafshë të të gjitha llojeve dhe për të zbuluar se ku jetojnë. Hapni dritaret për të mësuar më shumë për vendet ku ushqehen, si jetojnë dhe se çfarë u pëlqen të bëjnë. Sa shumë kemi për të zbuluar!

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-177-97-1
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 14
  • Përmasat e librit: 207 x 226 x 16 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania