Buy this product
300 Lekë

101 Gjëra që duhet të dini për dinozaurët ( Published by: Aeditions in 2019 )


Hidhuni ne boten e mrekullueshme te" dinozaureve, te ketyre krijesave te jashtezakonshme qe populluan planetin tone miliona vjet me pare. Zbuloni se si ishin ata, me cfare ushqeheshin dhe si riprodhoheshin, me cilat kafshe e ndanin territorin dhe si evoluan derisa u zhduken ne menyre misterioze. Ketu do te gjeni kersheri pa fund e gjithcka qe ju duhet per te njohur keto kafshe mbreselenese, shoqeruar edhe me ilustrime te mrekullueshme.

Price: 300 Lekë
Buy this product
300 Lekë

Product Details

  • Publisher: Aeditions (2019)
  • Published in: 2019
  • Language: Albanian
  • ISBN-13: 978-9928-287-01-4
  • Format: Paperback
  • Page nr.: 48
  • Book dimensions: 165 x 223 x 7 mm
All rights reserved. © 2015 Library Albania